این نوع مصرف گوشت مرغ شما را مسموم می کند | تغذیه سالم

این نوع مصرف گوشت مرغ شما رو مسموم می کنه

گوشت مرغ به عنوان یکی از پرمصرف ترین نوع گوشت در جهان می باید در شرایطی مناسب و سالم نگهداری شده و مصرف شه. شاید شما بدون انکه بدونین خود رو در برابر مسمویت شدید با گوشت مرغ بذارین.

خونواده ها باید بعد از خریداری مرغ حتما اونو فریز کرده و بعد اونو مصرف کنن. از هر 10 مرغ داخل فروشگاه ها و محل فروش 9 مرغ شامل یه جور میکروب هستن که هرساله 500.000 نفر در دنیا رو دچار مسمومیت می کنه و هرساله 100 نفر به دلیل مسمویت با گوشت مرغ می میرن.

 

باکتری موجود در گوشت مرغ فریز نشده که مسمویت بوجود میاره

سازمان استاندارد جهانی در مورد دقت بیشتر در مورد مصرف گوشت مرغ اخطار داد به دلیل اینکه روند تولید گوشت مرغ به تغییراتی که واسه رشد سریع اونا داده می شه اونا رو مستعد رشد بعضی میکروبا که رابطه نزدیک با بستر هورمونی دارن می کنه به خاطر همین واسه نابود کردن این عوامل مشکل ساز واسه سلامتی حتما باید بعد از اینکه مرغ رو خریدین به صورت فریز درآورده شه و بعد مصرف شه چون که با فریز کردن گوشت مرغ تا درصد عوامل مشکل ساز واسه سلامتی موجود در گوشت مرغ از بین میره.

نشونه های مشکلات ایجاد شده به وسیله این باکتریا 2 تا 5 روز بعد از مصرف بروز می کنن. اخطار اصلی واسه کودکانه چون که این مسمویتا واسه کودکان بسیار خطرناک تره.

 


این نوع مصرف گوشت مرغ شما رو مسموم می کنه

5/5

8

منبع : نمناک /ن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *