این نوشیدنی جادویی پوست شما را زیبا و جوان می کند | بیماری

: کتر درویش دماوندی متخصص پوست درباره جوون سازی پوست با بیان اینکه پیری پوست، عوامل جور واجور داخلی و خارجی داره، اعلام کرد: بعضی وقتا سلولا از داخل شروع به پیر شدن می کنن و بعضی وقتا عوامل خارجی مانند اشعه ها و عوامل هورمونی، باعث پیری پوست می شن.

: این نوشیدنی جادویی پوست شما رو دلپذیر و جوون می کنه

دماوندی گفت: تغذیه و مصرف مقدار کافی آب، میوه جات و سبزیجات و کم تر مصرف کردن فست فودها و غذاهای چرب و پرکالری، چگونگی زندگی، خواب کافی و بدون استرس می تونن در جلوگیری از پیری پوست تاثیر زیادی دارا باشن.

ایشون عادتای فردی مانند مصرف دخانیات رو یکی از عوامل چروک شدن پوست دونست و گفت: هم اینکه آدمایی که میمیک صورت زیادی دارن و بیشتر از عضلات صورت استفاده می کنن، بیشتر دچار چروک پوست می شن.

این متخصص پوست درباره بوتاکس هم گفت: بوتاکس یه نوع سمه که با ورود به عضله بدن، اون قسمت رو فلج کرده و در نتیجه چروکایی که در اثر حرکت عضله درست می شن، نابود می کنه.

ایشون روش تزریق ژل رو یکی از راه های درمان چین و چروک دونست و گفت: واسه این نوع تزریق، حتما باید از ژلای موقت و نیم موقت استفاده شه و این نوع تزریق، بیشتر در خط خنده و گونه گذاری کاربرد داره که موندگاری اون موقت و بین شش ماه و نیم تا یه ساله.

.

منبع : tozibae.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *