این میوه ها سبب دفع سموم از بدنتان می شوند | سبزیجات

میوه ها منابع غنی از شکلای جور واجور آنتی اکسیدان ها و ویتامینا هستن. پزشکان پیشنهاد می کنن هر فرد روزانه 3 وعده میوه مصرف کنه. مصرف میوه دلیل می شه تا بدن شما در برابر بیشتر بیماریا بطور طبیعی واکسینه شه. در ادامه با دکتر سلام همراه باشین.

به کار گیری میوه ها و سبزیجات به خاطر مواد مغذی موجود در اونا، موجب تقویت سیستم ایمنی و خروج سموم از بدن می شه.

به کار گیری میوه ها و سبزیجات به خاطر مواد مغذی موجود در اونا موجب تقویت سیستم ایمنی و خروج سموم از بدن می شه.

حیدر عظمایی پژوهشگر طب سنتی گفت: نوزادان، افراد سن بالا، کم خون، مبتلایان کمبود کلسیم، بیماران قلبی و تنفسی از قربانیان اصلی آلودگی هوا هستن که پیشنهاد می شه در زمان آلودگی هوا و پدیده وارونگی هوا از تردد در اماکن عمومی و هوای آزاد در موارد غیر لازم دوری کنن.

ایشون گفت: به کار گیری میوه ها و سبزیجات به خاطر مواد مغذی موجود در اونا، موجب تقویت سیستم ایمنی و خروج سموم از بدن می شه.

عظمایی با بیان اینکه گروه ویتامینای  B ،D ،E و C باید حتما مصرف شن، گفت: بادام، زیتون، کرفس، اسفناج، گوجه فرنگی و کاهو به دلیل وجود آنتی اکسیدان از ریه ها در برابر آلودگیای محیطی مراقبت می کنن. مواد دارای  روی  موجب کاهش جذب سرب در بدن می شه ماهی نخود فرنگی جوونه گندم خیلی خوبه.

این پژوهشگر طب سنتی گفت: انگور یکی از مهم ترین میوه هاییه که سرب رو از بدن خارج می کنه و نقش حیاتی در کاهش مضرات به وجود اومده به وسیله اون داره. خوردن سیب، گریپ فروت، غلات سبوس دار، سوپ جو، سوپ شلغم، کدو، لیمو ترش تازه و عسل هم پیشنهاد می شه.

ایشون گفت: به کار گیری بخور آب و سرکه در محیط خونه می توانددر کاهش آلودگیای به وجود اومده به وسیله سرب اثر داشته باشه، هم اینکه بخور اکالیپتوس، بابونه ،تخم گیشنیز و نعناع بسیار موثره.

عظمایی گفت: مصرف دم نوش زوفا، گل ختمی، آویشن و گیشنیز در کاهش مسمومیتای به وجود اومده به وسیله آلودگی هوا نقش زیادی داره.

این پژوهشگر طب سنتی گفت: هم اینکه مصرف روغن زیتون، سویا و خوردن لبنیات کم چرب خصوصا شیر موجب رفع مسمویت به وجود اومده به وسیله آلودگیای محیطی می شه.

ایشون گفت: پیشنهاد می شه افراد در صورت مسمومیت به وجود اومده به وسیله آلودگی هوا استفاده  از غذاهای چرب اشباع شده مانند فست فودها، تنقلات کنسروها و غذاهای دیر هضم دوری کنن.

عظمایی اعلام کرد: هم اینکه استفاده روزانه از شش لیوان آب واسه جلوگیری از مسمومیتای تنفسی و مشکلات به وجود اومده به وسیله اون خوبه.

منبع :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *