این میوه لاغر کننده را از یاد نبرید | رژیم غذایی

این میوه لاغر کننده رو از یاد نبرین

این میوه لاغر کننده رو از یاد نبرین

 

آناناس هم جزء میوه های «خوش قیمت»، خوشمزه و پر از مواد مغذیه که در هر حال بدن ما به اون نیاز داره.آناناس هم جزء میوه های «خوش قیمت»، خوشمزه و پر از مواد مغذیه که در هر حال بدن ما به اون نیاز داره. این میوه اهل برزیل و پاراگوئه شامل آنزیمی به نام بروملین و معجزه گره.

 

سلولای بدن ما در جریان قیمتا قرار ندارن و فقط حساب وکتاب نیازهاشون رو دارن و بس. می تونین دردها، آرتروز، اضافه وزن، نفخ معده، دردهای گوارشی و چیزای دیگه ای به جز اینا رو با این آنزیم چاره کنین. با ما باشین تا بیشتر با این میوه خوشمزه آشنا شید.

 

موارد منع مصرف :

 

 

آدمایی که به میوه آناناس آلرژی دارن. زنان باردار و شیرده. بچه های زیر 6 سال. کسائی که داروهای ضدانعقاد خون، آسپرین و داروهایی مثل این مصرف می کنن و کسائی که مکملایی با خاصیت ضدانعقادی مانند جینک، امگا 3ا استفاده می کنن، توجه داشته باشن که بروملین موجود در آناناس باعث افزایش جذب بعضی از آنتی بیوتیکا مانند آموکسی سیلین می شه. به خاطر همین بهتره قبل از مصرف همزمان با پزشکتون مشورت کنین.

 

آناناس و عمل جراحی :

 

بروملین موجود در آناناس می تونه التهاب رو نابود کنه و باعث رفع تورما و کبودی موضعی شه. محققان 160 زنی که موقع زایمون اپی زیوتومی شدن رو مورد بررسی قرار دادن. این خانوما به مدت 3 روز بعد از زایمون و هر روز 4 مرتبه به اندازه 40 میلی گرم بروملین گرفتن. محققان دیدن که درد، تورم و التهاب در این خانوما به اندازه درصد کم شده. محققان فکر می کنن که این آنزیم بعد از جراحی دندون، بینی، پا یا جراحی آب مروارید هم موثره. بروملین در میوه آناناس هست اما اندازه اون زیاد نیس. این آنزیم بیشتر در ساقه این میوه قرار داره که از عصاره اون کپسول، کرم یا پانسمانای پزشکی جفت و جور می کنن.

 

آناناس واسه مقابله با سرطان :

 

یافته های پژوهشای زیاد نشون میده که بروملین موجود در آناناس با سرطان مقابله می کنه. براساس این یافته های دریافت زیاد این آنزیم به مدت چند ماه باعث از بین رفتن تومورهای سرطانی شده بدون اینکه مشکلات جانبی ایجاد کرده باشه. یافته های بررسیای آزمایشگاهی نشون میده که بروملین می تونه از رشد تومورهای سرطانی جلوگیری کنه. به نظر کارشناسان مصرف آناناس و دریافت آنزیم بروملین می تونه یه درمان مکمل واسه مقابله با سرطان باشه.

 

یه ضد التهاب طبیعی :

 

آنزیم بروملین که خیلی در ساقه آناناس هست یه ضدالتهاب طبیعی فوق العاده س. بدن خیلی راحت می تونه این آنزیم رو جذب و وارد خون کنه. در این صورت هم این آنزیم باعث تنظیم فعل وانفعالات شیمیایی بدن می شه. در واقع باعث جلوگیری از بروز التهاب در بدن می شه.حتماً شمام در دور وبریا تون خیلیا رو می بینین که از آرتروز شاکی هستن. همونجوریکه گفتیم آنزیم بروملین خاصیت ضدالتهابی داره به خاطر همین هم ورم رو کمتر می کنه، گرما و قرمزی موضعی رو کاهش داده و دردهای به وجود اومده به وسیله آرتروز و آرتریت رو آرامش میده.

 

آناناس و لاغری :

 

حتما شمام شنیده یا خوندین که آناناس یه میوه لاغرکننده س. می شه گفت که بروملین موجود در این میوه باعث تخریب فیبرهای کلاژن می شه که سلولای چربی رو در خود ذخیره می کنن. به خاطر همین هم آب جمع شده در سطح سلولیتا رو نابود می کنه. در واقع ضداحتباس آبه. اما با این حال نمی شه گفت که آناناس باعث لاغری می شه و معجزه می کنه. درسته که بروملین می تونه به کاهش وزن و رفع سلولیت کمک کنه اما اشتباهه که تصور کنین با خوردن فقط آناناس مشکل سلولیت و اضافه وزنتون به طور کامل حل می شه.

 

آناناس و هضم غذا :

 

نفخ معده، دردهای شکمی، اسپاسم و گرفتگی عضلات و چیزای دیگه ای به جز اینا. هممون این مشکلات رو تجربه کردیم. آناناس واسه هضم غذا مناسبه. این میوه اشتها برانگیز بوده و واسه آدمایی که با هضم غذا مشکل دارن بسیار مناسبه. آناناس رسیده اسید معده و نفخ رو کم می کنه.

 

آناناس و درمان سینوزیت :

 

بروملین موجود در آناناس میتونه که ترشحات بینی، سینوزیت یا برونشیت رو روان کرده و باعث دفع اونا شه. یافته های پژوهشا نشون میده آدمایی که به مدت 6 روز بروملین گرفتن 83 درصد راحت تر تونسته ان از شر التهابای موجود در مجاری تنفسی شون خلاص شه.

 

آناناس و درمون زخم ها :

 

بروملین موجود در آناناس باعث درمون زخما می شودزیرا جریان خون رو بیشتر می کنه و اینطوری باعث می شه که مواد مغذی سریع تر به زخما برسه. پس وقتی که جراحتی برداشتید حتماً آناناس بخورین.

 

 

مطالب در رابطه:

 

میوه استوایی لاغر کننده

 

با لاغر کننده بسیار قوی و مهم آشنا شید (رژیم و تغذیه)

 

خوشمزه های لاغر کننده

 

 

 

.

منبع :gahar.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *