این میوه قدرت جنسی تان را زیاد می کند | سبزیجات

مهمترین خاصیت این میوه افزایش دهنده قوای جنسی است.
از خواص به درد بخور انجیر هر چی بگیم کم گفتیم .

از خواص این میوه، افزایش دهنده قوای جنسی، موثر در درمان بواسیر و نِقرِس و سردىِ مزاج و بوی بد دهن است.

 انجیر تازه از میوه هاییه که حکما اونو بسیار به غذای مطلق نزدیک دونسته ان و این به این مفهومه که از خوردن اون خون خوب با کیفیت معتدل ایجاد میشه.

این میوه از مواردیه که میشه از اون در درمان شکلای جور واجور یبوست استفاده کرد و از مشکلات جانبی مسهلا مثل اختلاف مزاجی، وابستگی، تحریک شدید روده، گشادی کولون، دل پیچه و استفراغ در امان بود. هم اینکه یکی از ویژگیای مثبت این میوه نداشتن منع مصرف در دوران باداری یا شیردهی و قابل استفاده بودن واسه تموم سنینه.

انجیر تازه واسه رفع شکلای جور واجور یبوست سودمنده، مخصوصا اگه مریض علاوه بر یبوست دچار کم خونی باشه یا در دوره نقاهت مریضی به سر ببره یا قصد اصلاح وزن داشته باشه.

توضیح اینکه فرد لاغر گرفتار به یبوست، باید تعدادی انجیر رو به عنوان یه میان وعده اضافه به غذای اصلی اضافه کنه و فرد چاق دچار یبوست باید انجیر رو به عنوان یه وعده غذا، ً صبحونه، مصرف کنه. در فصولی که انجیر تازه در دسترس نیس، میشه از انجیر خشک خیسانده در آب یا گلاب یا پخته شده در شیر بهره برد.

در مورد انجیر این نکته هم جالبه بدونین که میل دهنده مواد زائد به سمت پوسته یعنی باعث دفع اونا از راه پوست می شه. این ویژگی از دو جهت مهمه یکی اینکه افراد دچار بثورات پوستی شدید ( جوش ) ممکنه با خوردن اون دچار شدید شدن بثورات شن و دیگه اینکه یکی از بهترین گزینه های درمانی واسه افراد دچار سوء مزاج بلغمی است چون که از نظر بعضیا از حکما بهترین راه واسه دفع سموم بلغمی راه پوستیه.

حکما واسه انجیر خاصیت نضج و اسهال مواد بلغمی یعنی آماده سازی اونا واسه دفع و هم دفع اونا قائل شدن. یعنی انجیر یکی از بهترین گزینه ها واسه افراد چاق مخصوصا خانومای چاقه.

منبع : hidoctor.ir

جمع آوری سلامت اکاایران

جمع آوری به وسیله بخش خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت سایت

  • مطالب در رابطه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *